Повідомлення про корупцію

Шановні громадяни! 

 

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства державними службовцями та посадовими особами Миколаївської районної державної адміністрації, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити   спеціально уповноважену на це особу у райдержадміністрації за тел. (04857) 2-23-35

 Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції перебувають під захистом держави (частини 2, 3 статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон).

 Повідомлення може бути подано:

без зазначення авторства (анонімно)  

 Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить конкретні фактичні дані, які можуть бути перевірені.

 Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, голова районної державної адміністрації продовжує термін розгляду повідомлення до тридцяти днів від дня його отримання.

 із зазначенням авторства  

Повідомлення підлягає перевірці у термін не більше тридцяти днів від дня його отримання, за результатами розгляду викривачу надається письмова відповідь.

Повідомлення про порушення вимог Закону може бути як письмовим, так і усним.

Повідомлення може бути подано:

  • письмово з позначкою «Про корупцію» на адресу: вул. Незалежності, 71, смт. Миколаївка Одеської області, 67000
  • електронною поштою на адресу nikolaevka_rda@odessa.gov.ua
  • на особистому прийомі громадян голови районної державної адміністрації (щопонеділка з 9.00 до 12.00)
  • головному спеціалісту з правової роботи та запобігання корупції апарату РДА  – у робочі дні з 8.00 до 17.00 (перерва на обід з 12.00 до 12.45),  кабінет 213.        

Надана Вами інформація  використовуватиметься керівництвом як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

 У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про порушення вимог Закону Голова Миколаївської районної державної адміністрації вживає заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення також інформує спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

Відповідно до статті 55 Конституції України кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, посадових і службових осіб.

 Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.