02.09.2019

Оголошується конкурс на посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Миколаївської районної ради Одеської області

   Відповідно до рішення ХХVI сесії VII скликання Миколаївської районної ради Миколаївського  району Одеської області від 15 березня 2019 року №241 «Про оголошення конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» ( далі ІРЦ)  оголошується конкурс на  заміщення посади директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Миколаївської районної ради Одеської області   (далі директора ІРЦ).

   Повне найменування: комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Миколаївської районної ради Одеської області.

  Юридична адреса інклюзивно-ресурсного центру: вул. Шкільна, 22, смт. Миколаївка, Миколаївський район, Одеська область,67000, Україна

   Найменування посади:

 - директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Миколаївської районної ради Одеської області.

Умови оплати праці:

 - посада директора ІРЦ прирівнюється до посад педагогічних працівників;

- на оплату праці директора ІРЦ розповсюджуються умови, передбачені Законом України «Про освіту» в частині оплати праці педагогічних працівників.

Директор ІРЦ призначається за конкурсом на заміщення вакантної посади строком на три роки. Права, обов’язки і відповідальність директора ІРЦ, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

Кваліфікаційні вимоги до директора ІРЦ:

- вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю "Спеціальна освіта", "Корекційна освіта", "Дефектологія", "Психологія" ;

- стаж роботи не менше п'яти років за фахом;

- знання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр»;

- володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми;

-вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

           Перелік документів:

претендент, який виявив бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою)  до Управління освіти,культури,  молоді та спорту Миколаївської районної  державної адміністрації  Одеської області такі документи:

– копію паспорта громадянина України;

– письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

– копію трудової книжки;      

– копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

   Конкурс складається з двох етапів: кваліфікаційних іспит (2019 р. в приміщенні Управління освіти,культури,  молоді та спорту Миколаївської районної  державної адміністрації  Одеської області ) та співбесіда (2019 року в приміщенні Управління освіти,культури,  молоді та спорту Миколаївської районної  державної адміністрації  Одеської області).

   Кваліфікаційний іспит для директора ІРЦ проводиться за напрямами:

-знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції»;

-законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту»;

-постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр».

   Строк подання документів для участі в конкурсному відборі  20 календарних дня з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору. У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається зазначена по поштовому штемпелі.

   За додатковою інформацією звертатись  до Управління освіти, культури молоді та спорту Миколаївської районної державної адміністрації Одеської області за адресою - 67000, Одеська обл., смт Миколаївка, вул. Шкільна, 22 А, або за телефоном 2-61-22  до спеціаліста – Зенькова Інна Леонідівна.