27.07.2018

До уваги автомобільних перевізників!

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС ! 

Засідання районного конкурсного комітету з визначення 

автомобільних перевізників на приміських автобусних

маршрутах загального користування, що не виходять за

межі Миколаївського  району

 

1) Найменування організатора -  Миколаївська районна державна адміністрація Одеської області в особі відділу економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміських маршрутах загального користування, що не виходять за межі Миколаївського  району та проведення засідання районного конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Миколаївського  району.

Конкурс проводиться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування» № 1081 від 03.12.2008 року (зі змінами та доповненнями) .

Метою проведення конкурсу є створення конкурентного середовища та визначення  на конкурсних засадах автомобільних перевізників незалежно від форм власності, здатних забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на приміських маршрутів загального користування,  що не виходять за межі Миколаївського району , створення безпечних та комфортних умов, виконання необхідних обсягів перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування , дотримання вимог законодавства України на автомобільному транспорті.

 

            2) Порядковий номер та основні характеристики кожного об’єкту конкурсу - приміські автобусні  маршрути загального користування, що не виходять за межі Миколаївського  району:

 

п/п

№ маршруту та найменування кінцевих зупинок

Особливості періодичності здійснення перевезення

Режим руху

Час відправлення з кінцевих зупинок, год. хв.

 

 

Необхідна кількість транспорт-них засобів (без урахування резерву)

Кількість оборотних рейсів на добу

Вимоги до автобусу (клас, місць для сидіння)

1

2

3

4

5

6

7

8

1

Б/н 

Левадівка-Миколаївка

понеділок

вівторок

четвер

пятниця

звичай-

ний

Левадівка 7.00

Миколаївка 12.00

1

1

А,В, ІІ, ІІІ не менше 18 місць

2

Б/н

Дубове-Миколаївка

середа

пятниця

звичай-

ний

Дубове 7.00

Миколаївка  12.00

1

1

А,В, ІІ, ІІІ не менше 18 місць

 

3

Б/н

Ставкове-Миколаївка

пятниця

звичай-

ний

Ставкове

08.55 - 12.00

Миколаївка

08.25 – 11.30

1

1

А,В, ІІ, ІІІ не менше 18 місць

 

 

3) Умови конкурсу :

3.1.Конкурс на перевезення пасажирів на приміських  маршрутах загального користування, що не виходять за межі Миколаївського  району Одеської області проводиться відповідно до ст. 43-46 Закону України «Про автомобільний транспорт» та «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України за № 1081 від 03.12.2008 р. (із змінами та доповненнями), Організатор і конкурсний комітет під час підготовки та проведення засідань конкурсного комітету керується даною Постановою.

3.2. Миколаївська районна державна адміністрація реалізує свої повноваження з організації пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району (далі - Організатор).

3.3. При визначенні переможця конкурсу, конкурсним комітетом враховуються такі умови:

3.3.1. Не менше одного автобусу для обслуговування автобусного маршруту загального користування, що не виходить за межі території району, пасажиромісткістю не менше 9 чоловік, класом, технічним та екологічними показниками, які відповідають пункту 3.11 цих умов, зареєстрованих на відповідного автомобільного перевізника згідно з чинним законодавством (підтверджуючим є наявність ліцензійних карток на всі транспортні засоби) та які не використовуються на інших маршрутах.

3.3.2. Наявність (у кількості не менше нормативу), характеристика та кількість резервних автобусів для заміни рухомого складу на автобусних маршрутах загального користування у разі виходу їх з ладу.

3.3.3. Наявність виробничої бази (власної чи орендованої).

3.3.4. Підтримання належного технічного та санітарного стану рухомого складу.

3.3.5. Контроль технічного стану транспортних засобів перед виїздом.

3.3.6. Виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів.

3.3.7. Якість роботи автомобільного перевізника на приміських автобусних маршрутах (регулярність виконання рейсів, скарги (подяки) громадян), якщо він працював на них раніше.

3.3.8. Наявність інвестицій (кредитів) на придбання нового рухомого складу.

3.3.9. Робота на маршруті у звичайному режимі руху.

3.3.10. Забезпечення дотримання умов галузевої та регіональної угод з оплати праці найманих працівників.

3.3.11. Відповідність транспортних засобів: вимогам Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176, безпеці руху, охороні праці та екології, класифікації згідно з підпунктом 4.1.3. Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху (клас І, ІІ, ІІІ), затвердженого наказом Мінтрансзв’язку України від 12 квітня 2007 року № 285: належному технічному і санітарному стану (наявність відповідного сертифікату, комплектація транспортних засобів відповідно до вимог Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року №1306, термін їх експлуатації - на внутрішньорайонних маршрутах не більше 15 років).

4. Перевага, при визначенні переможця конкурсу, у разі коли учасники конкурсу набрали однакову кількість балів, надається перевізнику, який має: транспортний засіб, обладнаний пристроєм для перевезення людей з особливими потребами; досвід роботи, пов’язаний з відповідним видом перевезення; нижчий рівень тарифів та вартості проїзду, за якою перевізники будуть здійснювати перевезення пасажирів .

5. Умови конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Миколаївського району, є обов'язковими для конкурсного комітету та його учасників.

 

У конкурсі щодо визначення автомобільного перевізника можуть брати участь претенденти: 

1. Які мають ліцензію на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу.

2. Які мають достатню кількість автобусів для виконання перевезень, що відповідають умовам конкурсу, за класом та пасажиромісткістю, наявність характеристики та кількість резервних автобусів для заміни рухомого складу в разі виходу техніки з ладу .

3. Наявність транспортних засобів пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями (по можливості). Забороняється використання перевізниками автобусів переобладнаних з вантажних транспортних засобів без відповідних сертифікатів.

         4. Відповідають вимогам, у статті 34 Закону України “Про автомобільний транспорт”:

       - виконують вимоги законодавчих і нормативно-правових актів України в галузі транспорту;

      - утримують транспортні засоби в належному технічному і санітарному стані та забезпечують їх зберігання відповідно до законодавства;

      - забезпечують контроль технічного і санітарного стану транспортних засобів перед виїздом на маршрут;

      - забезпечують проведення медичного контролю стану здоров’я водіїв;

      - організовують проведення періодичного навчання водіїв методам надання першої медичної допомоги потерпілим від дорожньо-транспортних пригод;

      - забезпечують умови праці та відпочинку водіїв згідно з вимогами законодавства;

      - забезпечують стажування та інструктажу водіїв у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади з питань автомобільного транспорту;

     - забезпечують безпеку дорожнього руху;

     - забезпечують водіїв відповідною документацією на перевезення пасажирів;

    - автомобільні перевізники з кількістю транспортних засобів десять і більше організовують підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів автомобільного транспорту, діяльність яких пов’язана з наданням послуг автомобільного транспорту, у термін один раз на п’ять років, а з питань безпеки перевезень, охорони праці та пожежної безпеки – у термін один раз на три роки в порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади з питань автомобільного транспорту.

          5. Забезпечують виконання вимог законодавства з питань охорони праці .

         6. Строк експлуатації автобусів не повинен перевищувати десяти років (з дати випуску транспортного засобу) на день оголошення конкурсу.

7. Здійснюють перевезення пільгових категорій пасажирів безкоштовно.

8. Забезпечують належний рівень заробітної плати водіям.

9. У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам конкурсу, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п'яти років.

10. У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають умовам конкурсу, конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають умовам конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов'язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п'яти років.

 

До участі в конкурсі не допускаються претенденти які:

        - подали до участі в конкурсі неналежним чином оформлені документи, чи не в повному обсязі, а також такі, що містять недостовірну інформацію;

        - визнані банкрутами  або щодо яких порушено  справу про банкрутство чи ліквідацію як суб’єкта господарювання;

        -  не відповідає вимогам ст. 34 Закону України «Про автомобільний транспорт»;

        -  не мають достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень згідно умов конкурсу та кількості резервних транспортних засобів ( 10 відсотків для приміських маршрутів);

        - мають несплачені штрафні санкції, накладені Укратрансінспекцією, або водії, які мають несплачені штрафи і неоскаржені в судовому порядку, що були накладені не пізніше як за 20 днів до дати проведення конкурсу;

       -  подали конкурсну пропозицію, що не відповідає умовам конкурсу, крім випадків передбачених ч. 3 ст. 44 Закону України «Про автомобільний транспорт».

 

 Подання документів для участі у конкурсі:

 

           Документи на участь у конкурсі подаються у 2-х закритих конвертах. Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об'єкт конкурсу окремо заяву і такі документи:

 

          Конверт № 1, який містить документи для участі в конкурсі :                        

         1) відомості про автобуси,  які будуть використовуватися на автобусному маршруті, із зазначенням (додаток  №2 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування  в редакції постанови КМ України від 07.02.2018 р. №180):

-  марки і моделі автобуса ;

-  державного реєстраційного номера ;

         -  року випуску  /дату першої реєстрації (за наявності такої відмітки у свідоцтві про реєстрацію);

         -  пасажиромісткості (загальної пасажиромісткості/кількості місць для сидіння пасажирів);

         -  підтвердження права використання автобуса (серія та номер свідоцтва про реєстрацію автобуса);

         - відповідністі екологічним нормам транспортного засобу (за умови відповідності автобуса категорії Євро-3 і вище);

- переліку елементів доступності автобуса для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (зазначається за умови подання таких автобусів на конкурс);

2) відомості про додаткові умови обслуговування маршруту (додаток  №3 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування  в редакції постанови КМ України від 07.02.2018 р. №180);

3) анкета до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів або продовження строку дії договору (дозволу) -  (додаток  №4 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування  в редакції постанови КМ України від 07.02.2018 р. №180);

4) документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі;

 

У конверті № 2 подаються наступні документи:

1) інформація про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент ( відкривається під час засідання конкурсного комітету)-  заява на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування встановленого зразка - (додаток  №1 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування  в редакції постанови КМ України від 07.02.2018 р. №180) ;

 

   Документи для участі  у конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника – претендента та скріплюється печаткою із зазначенням кількості сторінок цифрами та словами.

 

 

            4)Порядок одержання необхідної інформації про об'єкт конкурсу

   необхідну інформацію про об’єкт конкурсу можна отримати в відділі економічного та агропромислового розвитку Миколаївської райдержадміністрації за адресою: смт. Миколаївка вул. Незалежності (Леніна), 71, кабінет №207, ІІ поверх)   щоденно від 8.00 год. до 17.00 год., перерва на обід від 12.00 год. до 12.45 год.  

 

5) Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі –      

термін подачі документів  з моменту опублікування данного оголошення в засобах масової інформації за адресою 67000, смт Миколаївка вул. Незалежності (Леніна), 71, ІІ поверх, кабінет №207.

           Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі – до 17:00 03.09.2018 (включно).

Документи, які надійшли до конкурсного комітету пізніше встановленого терміну не розглядаються.

 

            6) Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі в конкурсі

Миколаївська районна державна адміністрація (Організатора) за адресою: 67000, смт. Миколаївка, вул. Незалежності (Леніна) , 71, каб.207, ІІ поверх . Режим роботи: з понеділка по пятницю - з 8-00 до 17-00. Перерва на обід – з 12-00 до 12-45.

Документи на конкурс подаються до відділу економічного та агропромислового розвитку Миколаївської районної державної адміністрації (Організатора).

Контактні телефони: (04857) 2-65-18 з 08:00 до 17:00 щоденно (крім суботи , неділі та святкових днів).

         Відповідальна особа за прийом документів – Білощук Тетяна Василівна (головний спеціаліст  відділу економічного та агропромислового розвитку районної державної адміністрації).

 

            7) Місце та дата одержання бланків документів для участі в конкурсі

            бланки документів для участі в конкурсі, анкету і інформацію про об'єкт конкурсу можна отримати в відділі економічного та агропромислового розвитку Миколаївської райдержадміністрації за адресою: смт Миколаївка вул. Незалежності (Леніна), 71, кабінет №207, ІІ поверх) від дня оприлюднення оголошення до визначеного кінцевого строку прийняття документів для участі у конкурсі.

 

            8)Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету

проведення конкурсу  та засідання конкурсного комітету відбудеться 13 вересня 2018 року о 11 годині в приміщенні малого залу адмінбудівлі Миколаївської райдержадміністрації за адресою: смт Миколаївка, вул. Незалежності (Леніна) , 71.

 Реєстрація представників претендентів – 13 вересня   2018 р.  з 10.00 до 10.40.  Початок роботи конкурсного комітету об 11.00.

Плата за участь у конкурсі не стягується.

 

9)Телефон для довідок (електронна адреса або адреса веб-сайту) з питань проведення конкурсу

            для довідок з питань проведення конкурсу та інформації про об’єкт конкурсу звертатись до відділу економічного та агропромислового розвитку районної державної адміністрації ( ІІ поверх, кабінет №207) або за телефонами:  (04857) 2-65-18 з 08:00 до 17:00, електронна адреса ekonomika-nik@ukr.net та на офіційному сайті http://mikolaivka-rda.odessa.gov.ua

 

 Відділ економічного  та агропромислового  

 розвитку Миколаївської районної державної

 адміністрації