26.12.2019

І знову переможці!!!

За ініціативи голови районної державної адміністрації Лариси Висоцької до участі ХХІІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Зимова фантазія, різдвяні візерунки» який проходив 25 грудня у м. Києві,  було відряджено 3 аматорські колективи від Миколаївського району.

Так, у фестивалі-конкурсі взяли участь: хореографічний гурток Миколаївського БДЮТ «Найкращі українці» (худ. керівник Людмила Чернуха), аматорські колективи Миколаївського РБК «Віола» (худ. керівник Микола Загородній) та «Flesh” (худ. керівник Катерина Муравйова).

 «Найкращі українці» є постійними учасниками різноманітних конкурсів, а аматорські колективи «Flesh” та «Віола» приймають участь в фестивалі-конкурсі такого рівня вперше. За перемогу змагалися 165 конкурсантів. Всі учасники показали себе достойно, але наші колективи були найкращими.

За результатами фестивалю-конкурсу хореографічний гурток «Найкращі українці» був нагороджений дипломом лауреату І премії в номінації «Хореографія. Народна стилізація», аматорський колектив «Flesh” нагороджений дипломом лауреату І премії в номінації «Сучасна хореографія»  та аматорський колектив «Віола»  був нагороджений дипломом лауреату ІІ премії.

Вітаємо наших переможців, бажаємо не зупинятися на досягнутому, підкорювати нові вершини, а підтримка буде за нами.