12.06.2018

Завершено навчання вчителів

З 4 по 8 червня 2018 року на базі Березівського вищого професійного училища ОНПУ   відбулася ІІІ очна сесія для вчителів початкових класів, які у 2018-2019 н.р. будуть реалізовувати новий Державний стандарт початкової освіти. Навчання пройшли педагоги з Миколаївського району та Новокальчевської ОТГ Березівського району.

Тренінги проводили тренери, які пройшли навчання при Одеському ОІУВ Сензюк І. та Михайліна І.

Учасники навчання поглибили свої знання щодо інтеграційного, діяльнісного підходів до формування ключових компетентностей у процесі тематичного навчання. Виконуючи практичні завдання, вправи, познайомилися з особливостями викладання інтегрованого курсу «Я досліджую світ».

«Гра по-новому, навчання по-іншому з LEGO», під такою назвою проведено заняття, на якому визначено можливості конструктора LEGO та його освітній потенціал в організації освітнього процесу в початковій школі. Робота з конструктором Lego Duplo та Lego Sistem дозволить молодшим школярам у формі пізнавальної гри дізнатися багато важливих ідей і розвинути необхідні в подальшому житті навички, ознайомитися з навколишнім світом за допомогою гри та творчості.  Також  опрацьовано методику «Шість цеглинок».

З метою розкриття потенціалу освітніх інтернет ресурсів група була запрошена до Новокальчеської ЗОШ І-ІІІ ступенів, в якій розміщено центр дистанційної освіти.  Вчителі навчилися створювати вправи на сайті LearningApps.org , робити анімацію в PowerPoint та користуватися QR- кодом.

Педагоги ознайомилися з основами інклюзивної освіти, механізмами надання додаткової підтримки.

Всі вчителі успішно захистили свої проекти, авторські розробки.

 

І.Михайліна, методист РМК