02.09.2019

Щотижнева апаратна нарада районної державної адміністрації

02 вересня поточного року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулась апаратна нарада під головуванням голови районної державної адміністрації Лариси Висоцької за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

На порядку денному до розгляду були представлені наступні питання:

1. Про розвиток сімейних форм виховання. Запровадження сімейного патронату в районі – доповідала Тетяна Юрко, головний спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації (з доповіддю можна ознайомитись тут).

2. Про підтримку індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» – доповідав Анатолій Дубенко, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації (з доповіддю можна ознайомитись тут).

3. Про стан виконання контрольних документів, які перебувають на контролі в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації, територіальних підрозділах центральних органів виконавчої влади – доповідала Валентина Верба, головний спеціаліст відділу діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації

4. Про стан роботи із зверненнями громадян, які перебувають на контролі в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації, територіальних підрозділах центральних органів виконавчої влади – доповідала Людмила Буряченко, начальник відділу діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації.

За результатами розгляду всіх вищезазначених питань головою районної державної адміністрації доповідачам були надані відповідні доручення.