03.10.2019

Вшанували освітян

 Учитель …Таке ніжне, світле слово. Воно лунає так дзвінко, як чисте джерельце, воно лине як та провідна зірка, що осяює путь. Але водночас це слово закликає до праці, до дії, творчого пошуку, самовизначення.

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Саме в першу неділю жовтня в нашій  країні відзначають свято –  День працівників освіти. Цей день є особливим. Це святкове вбрання, аромат квітів, кульки, звучання святкової музики, панування святкового настрою.

3 жовтня  2019 року в Миколаївці у великому залі районної державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти. З вітальним словом до працівників освіти звернулася голова районної державної адміністрації  Лариса Адольфівна Висоцька ,яка від щирого серця привітали присутніх зі святом та побажала освітянам натхнення, здоров’я на довгії літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті, миру, любові та злагоди!

З нагоди дня працівників освіти та за багаторічну плідну працю грамотами районної державної адміністрації було нагороджено:

Сагайдака Івана Дмитровича, вчителя фізичної культури ОЗ «Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст»;

 Бейгуленко Олександру Миколаївну, вчителя математики, заступника директора з навчально-виховної роботи  Скосарівського НВК «ЗОШ І-ІІІст-ДНЗ»;

Кравченко Олену Борисівну , вчителя української мови та літератури Ісаївського НВК «ЗОШ І-ІІст-ДНЗ»;

Вальковську Галину Олександрівну , завідувача Стрюківським ДНЗ  №3 «Ромашка»

Чорну Тетяну Василівну , вчителя початкових класів ОЗ «Миколаївська ЗОШ І-ІІІст»;

Цеплицьку Надію Станіславівну, вчителя початкових класів ОЗ «Миколаївська ЗОШ І-ІІІст»;

Мазуренко Тамару Михайлівну, вчителя початкових класів Ісаївського НВК «ЗОШ І-ІІст-ДНЗ»;,

Бєлоус Ольгу Вікторівну, вчителя початкових класів Олексіївського НВК «ЗОШ  І - ІІІ ступенів - ДНЗ».

Також зі словами привітання до педагогів звернулася виконуюча обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Світлана Миколаївна Перевізник та нагородила грамотами вчителів закладів освіти району:

 Попадюк Вікторію Сергіївну, вчителя А-Іванівського НВК  «ЗОШ  І-ІІІ ступенів»

Літвінюк Альону Вікторівну, вчителя Скосарівського НВК «ЗОШ  І-ІІІ ступенів»

Башкирцеву Людмилу Олександрівну, вчителя Ульянвського НВК «ЗОШ  І-ІІІ ступенів»

Федорову Наталю Миколаївну, вчителя Стрюківського НВК «ЗОШ  І-ІІІ ступенів»

Гудзенко Світлану Андріївну, вчителя Антонюківського НВК «ЗОШ  І-ІІІ ступенів»

Омельченко Яну Володимирівну, вчителя Левадівського НВК «ЗОШ  І-ІІІ ступенів»

Хвоїну Любов Сергіївну, вчителя Настасіївського НВК «ЗОШ  І-ІІІ ступенів»

Дулевець Любов Михайлівну, вчителя КЗ ПО «Миколаївська дитяча музична школа»

Чінську  Олену Олександрівну, вихователя Миколаївського ДНЗ № 1       «Сонечко»

Професія вчитель заслуговує на повагу і саме на День працівників освіти  варто подякувати усім своїм педагогам, які вклали у виховання та освіту підростаючого покоління частинку себе. Образ улюбленого першого вчителя доброго та вимогливого навічно залишиться в пам’яті кожного на все життя. Працівники районної державної адміністрації привітали осінніми букетами квітів своїх перших вчителів та подякували їм за тепло та щирість.

Порадували освітян своїми виступами цього святкового дня вихованці дошкільного закладу «Сонечко» , учні навчальних закладів та аматорські колективи Миколаївського районного будинку культури.

Свято, яке тривало майже дві години, пролетіло як мить. Це свято, завжди з особливою родзинкою, де вдячність і шана, інтелігентність і культура  переплітаються з розумінням сьогоднішніх реалій та вмінням пожартувати над собою. В тому мудрість педагогів, доброта і сердечність, і їх високе покликання – вчити і виховувати.