29.08.2019

В Миколаївці вшанували пам'ять загиблих захисників України

З цього року 29 серпня за ініціативи Президента України Володимира Зеленського вшановується пам'ять  захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої країни.
Саме наприкінці серпня 2014 року сталася трагедія під Іловайськом. Тоді, за офіційними даними, загинули 366 українських бійців, близько 429 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 84 досі вважаються зниклими безвісти. 

Саме сьогодні, в Миколаївці, у сквері пам’яті невинно убієнним, відбулися меморіальні заходи з метою вшанування пам’яті загиблих. В заходах взяли участь керівництво районної державної адміністрації, державні службовці та директори навчальних закладів району.

Присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Кожен з нас має пам’ятати, яку ціну покладено за кожний мирний день у наших містах та селах, пам’ятати про тих, хто поклав своє життя за наш щоденний спокій, і про тих, хто сьогодні оберігає його вздовж лінії розмежування, крок за кроком звільняє нашу землю та не дає жодного шансу ворогу просунутися вперед.
Цього дня вшановуємо пам'ять про усіх, хто віддав своє життя за єдину, незалежну Україну, за нас з вами, за мир на рідній землі. Ми схиляємо голови у печалі і водночас захоплюємось цими сильними, мужніми чоловіками, гідними українцями і патріотами. 
Захисники України – наша гордість, завдяки яким Україна є і буде!
Слава Україні! 
Слава нашим захисникам!