28.06.2018

В Миколаївці відсвяткували 22-річницю Конституції України

 

22 роки тому, 28 червня 1996 року, Верховна Рада України ухвалила нову Конституцію. У світі схвалили нашу Конституцію, назвавши її однією з найдемократичніших. За Конституцією усі люди є вільні і рівні у своїй гідності і правах. Прийняття Конституції в Україні закріпило основи права незалежної держави і стало величезним кроком в розвитку демократичного українського суспільства.

З метою гідного відзначення 22-річниці Конституції України, сьогодні, 28 червня, в Миколаївському районному будинку культури відбулись святкові заходи. В залі зібрались керівники району, голови сільських та селищної рад, трудові колективи, громадськість, учнівська молодь. Під звуки Державного Гімну України розпочався святковий концерт. До вітального слова та нагородження була запрошена голова Миколаївської районної державної адміністрації Л. А. Висоцька, яка привітала всіх зі святом та побажала всім присутнім завжди відчувати свою безпеку, відчувати захищеність найвищим Законом – Конституцією України, пишатися тим, що ми живемо в Україні, показувати приклад гідного життя в Україні та пам’ятати, що у нас є не тільки права, а й обов’язки перед державою. «Миру всім, добробуту і наснаги» - завершила свій виступ Лариса Адольфівна.

Почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації за багаторічну плідну педагогічну діяльність, самовіддане служіння справі навчання та виховання підростаючого покоління, високу професійну майстерність та з нагоди 22-ї річниці Конституції України був нагороджений Байтаз Петро Іванович.

Лариса Адольфівна нагородила Почесною грамотою Миколаївської районної державної адміністрації за активну громадську позицію, значний особистий внесок у розбудову соціально-економічного розвитку району та з нагоди відзначення 22-ої річниці Конституції України:

Корнєєву Валентину Георгіївну


-

директора Переселенського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»

Побережнюк Ларису Олександрівну


-

- вчителя Петрівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ», члена виконкому Петрівської сільської ради Миколаївського району Одеської області

Саломатіна Василя Олександровича


-

директора Антонюківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Селіхова Василя Володимировича

-

депутата Ісаївської сільської ради Миколаївського району Одеської області

Чумаченка Олександра Валерійовича

-

заступника начальника Миколаївського ВП Лиманського ВП ГУ НП України в Одеській області

Ясінського Сергія Васильовича

-

дільничного офіцера Миколаївського ВП Лиманського ВП ГУ НП України в Одеській області

Далі до слова був запрошений голова Миколаївської районної ради В. Л. Купченко, який привітав всіх присутніх зі святом, згадав історію прийняття Конституції, зазначив, що наша Конституція за оцінками експертів визнана найкращою в Європі, побажав щоб закони були однаковими для всіх, миру, добра та злагоди.

Також була відряджена делегація для покладання квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченку. З концертними номерами для присутніх виступили: вокальний колектив з піснею «Перлина Україна», Тузенко Світлана - бібліотекар А-Іванівської сільської бібліотеки-філії та учасниця художньої самодіяльності А-Іванівського сільського будинку культури з піснею «Цей край, де я родилась і живу», танцювальний колектив районного будинку культури – керівник Руденко Катерина – танок -  «Між лісами і горами», пісня «Чорна квітка» у виконанні дуету - Ткачук Альони та Тузенко Світлани – А-Іванівського сільського будинку культури, танцювальний колектив – керівник Аркушенко Марія – танок - «Український», дует - Ткачук Альона та Тузенко Світлана – А-Іванівського сільського будинку культури виступили з піснею «Я бажаю вам добра», пісня «Пожелания» у виконанні Гайдай Наталії та заключна  пісня у виконанні вокального колективу «СаДКО» та Максименко Олени «Многая літа».