02.11.2018

В Миколаївці долучилися до щорічної загальнодержавної осінньої акції «За чисте довкілля»

Традиційно, в рамках щорічної загальнодержавної осінньої акції «За чисте довкілля» відповідно до доручення Кабінету Міністрів України щодо запровадження чистоти і порядку у населених пунктах, у період з 22 жовтня по 06 листопада 2018 року в Миколаївському районі проводяться різноманітні заходи із благоустрою територій. Так, у п’ятницю, 02 листопада, державні службовці районної державної адміністрації, працівники районної ради, селищної ради, установ та організацій долучилися до заходів з прибирання і благоустрою території в центрі селища. 

Працівники навели лад на прилеглій до адміністративної будівлі території, впорядкували територію біля Меморіалу загиблим воїнам у роки Другої світової війни та територію парку у центрі селища – поприбирали сухе листя, сміття та гілля. Тепла днина й дух спільної праці створювали гарний робочий настрій у всіх, хто долучився до акції.

Провівши таку спільну та  важливу для всіх нас роботу по наведенню порядку,  закликаємо всіх небайдужих мешканців району підтримати Всеукраїнську екологічну акцію та забезпечити чистоту і благоустрій на території району.  Адже,  порядок починається з кожного з нас!

 Зробимо населені пункти району чистими та гарними!