01.10.2019

Відзначили День усиновлення

30 вересня поточного року в Миколаївському культурно-освітньому медіа-центрі відбувся захід присвячений Дню усиновлення. На свято були запрошені всі прийомні сім’ї: сім’я Бойко, сім’я Колбун, сім’я Горобець, сім’я Дерещук, сім’я Чеботару, сім’я Подолян та новостворена патронатна родина Мочарних. Свято відвідали голова Миколаївської районної державної адміністрації Лариса Висоцька та заступник голови райдержадміністрації Альона Харькова. Захід, також, відвідали і працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

Зі словами привітань звернулась голова районної державної адміністрації та начальник служби у справах дітей, який кожній родині презентував в подарунок велику настінну фото-рамку. Далі, прийомні батьки переглянули відеоролик на тему «Щасливі діти – щаслива країна». 

Наостанок, всі приєдналися до столу з частуваннями та кавою, де відбувалася приємна бесіда під час якої, прийомні батьки розповіли про приємні моменти виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та труднощі із якими стикнулися в процесі виховання. Жваво обговорювалися і питання адаптації дітей, які тільки-но потрапляють в прийомну родину, про те, які труднощі у дітей виникають із навчанням, як за швидко діти пристосовуються до нової школи. Цікаво було почути і думку прийомних батьків, щодо інклюзивного навчання.