26.11.2018

Відбувся районний етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Щорічно, традиційно, у листопаді стартує престижний мовний марафон, який об’єднує знавців української мови з багатьох країн, сприяє піднесенню престижу рідної мови в Україні та утвердженню її державного статусу.   З кожним роком творчі обрії конкурсу розширюються і до участі в ньому долучається все більше і більше пошановувачів українського слова.

 17 листопада проведено районний етап конкурсу.  171   знавець української мови 3-11 класів шкіл району   брав участь  в ньому.

Конкурс виявив, що більшість його учасників володіють знаннями з основних розділів мовознавства, навичками зв’язного мовлення, орфографічними та пунктуаційними уміннями, мають творчі здібності.   

 Згідно протоколів засідання журі з перевірки робіт учасників районного етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика   визнано  переможцями конкурсу таких учнів:

Курочкіну Вікторію, ученицю 3 класу Антонюківського НВК,

Михайліщенко  Владу , ученицю 4 класу Левадівського НВК,

Гуляєву Валерію, ученицю 5 класу Скосарівського НВК,

Максіменко Аллу, ученицю 6 класу Петрівського НВК

Пацалову Марину, ученицю  7 класу Левадівського  НВК,

Савранську Юлію , ученицю 8 класу Скосарівського НВК,

Гадєвіч Діану , ученицю 9 класу Скосарівського НВК,

Гвоздік Олену, ученицю 10 класу Скосарівського НВК,

Каспарову Карину, ученицю 11 класу ОЗ «Миколаївська ЗОШ»

Побажаємо  юним конкурсантам перемог у чесній боротьбі, гарного настрою до творчої й плідної праці на  обласному етапі конкурсу, який проходитиме 15 грудня  у м. Одесі.

 

 Жерновська І. В., завідуюча РМК