06.07.2018

Відбулось засідання Координаційної ради із забезпечення надходжень до місцевих бюджетів району

06 липня 2018 року в малому залі районної державної адміністрації відбулось засідання Координаційної ради із забезпечення надходжень до місцевих бюджетів району та здійснення оперативного аналізу надходжень до державного бюджету від Миколаївського району під головуванням голови районної державної адміністрації Л.А. Висоцької за участю представників фінансового управління райдержадміністрації, голів сільських та селищної рад.

На засіданні розглядалось питання «Про наповнення (виконання) доходної частини зведеного бюджету Миколаївського району за І півріччя 2018 року» по якому доповідав начальник фінансового управління райдержадміністрації  В.О. Дяченко. Віктор Олегович доповів, що загальний фонд зведеного бюджету району станом на 01.07.2018 року виконано на 105,5% (1129,0 тис.грн більше планових показників). Невиконання планових показників у наступних сільських радах:

Миколаївська селищна рада – 99,3% (-14,2тис.грн);

Антонюківська сільська рада – 99,7% (-2,2 тис.грн);

Левадівська сільська рада-84,7%(-32,1тис.грн);

Новопетрівська сільська рада – 86,4%(-198,7 тис. грн. платник СТОВ «Надія України» використав переплату по орендній платі за землю станом на 01.01.2018 року в сумі 245тис.грн.);

Олексіївська сільська рада – 87,4% (-132,7 тис.грн);

Шабельницька сільська рада –92,3% (-40,2 тис.грн).

Голова районної адміністрації запропонувала головам сільських та селищної рад, у яких невиконання планових показників надати свої пояснення.

Першим надав пояснення голова Миколаївської селищної ради Чирнилюк М. І., який відповів що основною причиною невиконання планових призначень являється те, що ПП «СіД» розірвало угоду по використанню земель сільськогосподарського призначення в зв’язку з тим, що на даній земельній ділянці селищною радою надано викопіювання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (до 2 га) жителям Миколаївської селищної ради. Втрати бюджету по Миколаївській селищній раді складають 100 тис. грн. Також по єдиному податку ПП «Профіт-Ресурс» зменшив обсяг робіт порівняно з минулим роком. Голова районної державної адміністрації Л.А. Висоцька доручила голові Миколаївської селищної ради Чирнилюк М. І.  провести роз’яснювальну роботу з жителями Миколаївської селищної ради щодо впорядкування документації на земельні ділянки, надані для ведення особистого селянського господарства, отримавши право власності підтверджене Витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності.

Наступною доповіла секретар Олексіївської сільської ради Герасименко О. Г. про несплату земельного податку ТОВ «Василівський елеватор». Враховуючи небажання землекористувача ТОВ «Василівський елеватор» сплачувати земельний податок голова районної адміністрації Л. А. Висоцька доручила секретарю Олексіївської сільської ради написати заяву до Управління з контролю за використанням та охороною земель ГУ Держгеокадастру в Одеській області та спільно з фінансовим управлінням з’ясувати по платнику ТОВ «Василіський елеватор» стан надходжень до бюджету по орендній платі за землю та проблемні питання з даним платником. Про результати роботи доповісти голові районної державної адміністрації Висоцькій Л. А.

Голова Антонюківської сільської ради Іванченко Т. В. доповіла, що заборгованість по ПП «Мрія» (керівник Чорний О. В.) в сумі 85 тис. грн. станом на 01.07.2018 буде сплачена до 15 липня 2018 року, про це повідомив керівник підприємства в ході особистої зустрічі з головою Антонюківської сільської ради.

Голова Шабельницької сільської ради Парапир Ф.Ф. пояснив, що невиконання у сумі 40 тис. грн.  - це фізичні особи, які до 29.08.2018 мають сплатити податок в повному обсязі.

На завершення голова районної державної адміністрації Л. А. Висоцька доручила фінансовому управлінню проаналізувати всі суми невиконання планових показників та висловила побажання на очікувані надходження до бюджету, адже виконання бюджету впливає на утримання соціальної сфери району.