14.10.2020

Відбулись заходи до Дня захисника України.

Щорічно 14 жовтня ми святкуємо День захисника України. Це день вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. До того ж свято збігається з Днем українського козацтва і Покровом Пресвятої Богородиці. Відбулись урочистості і в Миколаївці.

З вітальними словами до присутніх  звернувся тимчасово виконуючий обов’язки голови Миколаївської районної державної адміністрації Євгеній Молчанов та висловив сердечну подяку кожному, хто проявив героїзм, справжній український бойовий дух під час захисту свободи, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Подякував батькам загиблих героїв за їхніх синів, справжніх патріотів України.

Почесною грамотою Миколаївської районної державної адміністрації за добросовісну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, взірцеву дисципліну та з нагоди Дня захисника України  були нагороджені :

Богач Павло Миколайович – заступник військового комісара з територіальної оборони Миколаївського територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Созінов Сергій Михайлович – начальник відділення військового обліку та  бронювання сержантів і солдатів запасу Миколаївського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

За вагомий внесок щодо відродження і становлення козацтва на території Миколаївського району та з нагоди Дня захисника України нагороджені:

Осідач Володимир Євгенович – отаман Гвоздівського первинного осередку Миколаївського районного козацького товариства ім. І.Сірка

Ведутенко Сергій Юрійович – козак Миколаївського осередку районного козацького товариства ім.І.Сірка

З привітальним словом виступив голова Миколаївської районної ради Віктор Купченко. Віктор Леонідович подякував нашим захисникам та батькам загиблих воїнів. Згадав найкращими словами загиблих земляків. Побажав всіляких життєвих гараздів, міцного здоров’я та мирного неба всім присутнім.

За мужність,самовідданість у справі служіння Україні,захисту її суверенітету і територіальної цілісності почесною грамотою Миколаївської районної ради нагороджені:

Захаров Василь Миколайович – учасник антитерористичної операції

Слабенко Петро Миколайович - учасник антитерористичної операції

Лещенко Віталій Анатолійович – ієрей Церкви Святого Архістратига Божого Михаїла Одеської Єпархії Української православної Церкви Київського Партіархату

Гумінський Яків Миколайович – старший солдат, оператор відділення військового обліку та  бронювання сержантів і солдатів запасу Миколаївського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, учасник антитерористичної операції

Лунів Василь Іванович – старший солдат, інструктор відділення рекрутингу та комплектування Миколаївського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, учасник антитерористичної операції

Також з словами привітання та вдячності до захисників України  звернулись військовий комісар Миколаївського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки  Артем Кухар та голова районної спілки воїнів АТО Юрій Демченко.

Україна вшановує тих, на чиїх плечах тримається наша державність і незалежність, тих, хто ціною власного життя оберігав і продовжує оберігати наше мирне сьогодення.

Саме 14 жовтня в смт Миколаївка відкрито пам’ятний знак загиблим воїнам.

Почесне право відкрити пам’ятний знак було надано батькам загиблих воїнів.

Освячення пам’ятного знаку провів настоятель Свято – Миколаївського храму помісної православної церкви України – отець Віктор Дранчук.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку всі присутні вшанували подвиг та пам'ять тих, кого сьогодні немає серед живих.