16.10.2020

ПРОТОКОЛ №37 позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС

ПРОТОКОЛ №37 

 

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної   

безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

 

від 15 жовтня 2020 року

 

 

Головував :   голова районної державної адміністрації, голова комісії з питань 

                         ТЕБ та НС районної державної адміністрації – Драган Д.І.

Присутні :      члени комісії (за окремим списком), керівники структурних 

               підрозділів райдержадміністрації.

 

 

1. Про посилення протиепідемічних заходів та запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Миколаївського району.

                                       

На виконання протокольного рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 09.10.2020 року №35 та рішення комісії питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 15 жовтня 2020 року №45, з урахуванням оцінки епідемічних показників, комісія

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. 1.                Рекомендувати головам сільських та селищної рад, голові А-Іванівської об’єднаної територіальної громади, всім підприємствам, установам та організаціям Миколаївського району незалежно від форми власності та підпорядкування забезпечити виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19» відповідно до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, зокрема щодо заборони:

-  проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше як 30 осіб (у разі проведення заходів з кількістю учасників до 30 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра), а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі.

- здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб;

Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту.

- проведення дискотек, робота розважальних закладів, діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів, тощо);

- відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціальної мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більше ніж 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;

- роботи після 22-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів, тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

- відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово)

                                                                                                    З 15.10.2020 року.

 

2. Миколаївському ВП Лиманського відділу поліції ГУ НП в Одеській області, Миколаївському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, рекомендувати головам сільських та селищної рад, голові А-Іванівської об’єднаної територіальної громади у межах повноважень продовжити здійснення контролю за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, передбачених для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 (зі змінами), використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.

                                                                                                                                                                                                                                

                                                                                                    З 15.10.2020 року.

 

3. Сектору з питань організаційного та інформаційного забезпечення апарату районної державної адміністрації, 29 ДПРЧ  5ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області, Миколаївському ВП Лимансьвого відділу поліції ГУ НП в Одеській області, головам сільських та селищної рад, голові А-Іванівської об’єднаної територіальної громади продовжити широку інформаційну та роз’яснювальну роботу серед населення, щодо дотримання та виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19»(зі змінами).

 

             Постійно.

 

4. Сектору з питань організаційного та інформаційного забезпечення апарату районної державної адміністрації, КНП «Миколаївська ЦРЛ» Миколаївської районної ради Одеської області забезпечити:

 

4.1. Запровадження активної інформаційно-роз’яснювальної кампанії з приводу необхідності дотримання карантинних обмежень та правил.

 

4.2. Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням щляхом поширення соціальної реклами щодо профілактики захворювання на COVID-19 і можливих наслідків захворювання на неї, надання сприяння іншим органам влади у протидії COVID-19.

 

                                                            На період введення карантинних заходів.

 

5. Миколаївському ВП Лиманського відділу поліції ГУ НП в Одеській області, Миколаївському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області забезпечити інформування місцевих громад про дотримання суб’єктами господарювання встановлених санітарно-епідемічних вимог в умовах адаптивного карантину, зокрема дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті тощо.

 

                                                                                                                  Постійно.

 

6. Рекомендувати головам сільських та селищної рад, голові А-Іванівської об’єднаної територіальної громади, головам сільських та селищної територіальних виборчих комісій, дільничних виборчих комісій (в межах компетенції) забезпечити:

 

6.1. Дотримання заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 під час підготовки та проведення місцевих виборів.

6.2. Організацію підготовки та проведення відповідних виборів із дотриманням санітарних норм та правил, протиепідемічних заходів відповідно до Порядку здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 (зі змінами).

 

                                                          Під час підготовки та проведення виборів.  

 

7. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

 

Голова комісії   Д.І.Драган

 Серетар комісії  О.А.Нікул