16.10.2020

ПРОТОКОЛ №36 позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС

ПРОТОКОЛ №36 

 

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної   

безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

 

від 14 жовтня 2020 року

 

 

Головував :   голова районної державної адміністрації, голова комісії з питань 

                         ТЕБ та НС районної державної адміністрації – Драган Д.І.

Присутні :      члени комісії (за окремим списком), керівники структурних 

               підрозділів райдержадміністрації.

 

 

1. Про продовження дії адаптивного карантину та посилення карантинних заходів у закладах освіти Миколаївського району.

                                       

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 року №956 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641», комісія

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. 1.                Продовжити на території Миколаївського району дію адаптивного карантину, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 до 31 грудня 2020 року.

 

  1. 2.                На території Миколаївського району на період дії карантину забороняється:

 

1)               Перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

 

2)               Перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи;

 

3)               Самовільно залишати місця самоізоляції.

 

  1. 3.                Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та рекомендувати керівникам територіальних органів центральних органів виконавчої влади, головам сільських та селищної рад, голові А-Іванівської об’єднаної територіальної громади, керівникам підприємств, установ та організацій Миколаївського району продовжити посилені карантинні протиепідемічні заходи шляхом:

 

1.1.        Надання можливості працювати дистанційно щонайменше 50 % персоналу. Перевагу дистанційної роботи надавати особам віком старше 60 років, а також особам з хронічними захворюваннями.

 

1.2.        Здійснення щоденного температурного скринінгу працюючих осіб з метою активного виявлення хворих.

 

1.3.        Дотримання обов’язкового маскового режиму, соціального дистанціювання та особистої гігієни із застосуванням антисептичних засобів.

 

1.4.        Регулярного проведення вологого прибирання із застосуванням дезінфекційних засобів, а також провітрювання приміщень.

 

1.5.        Максимального обмеження  фізичного доступу громадян, які не є працівниками відповідних органів, до приміщень адміністративних будівель.

 

1.6.        Скасування до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян.

 

1.7.        Максимально перевести в режим відео-конференцій усі заходи та засідання колегіальних та дорадчих органів (за винятком виключних випадків).

 

         Тимчасово,

         до особливого розпорядження

 

4. Рекомендувати керівникам закладів загальної середньої освіти району перенести осінні канікули в період з 15 по 30 жовтня 2020 року включно, змінивши структуру навчального року.

                                                                                                            Невідкладно.

 

5. Керівникам закладів дошкільної та позашкільної освіти району спільно з власниками/засновниками забезпечувати суворе дотримання протиепідемічного режиму відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) та постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22 вересня 2020 року №55 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку із поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19).

        Постійно.

        На період дії карантину.

 

6. Миколаївському ВП Лиманського відділу поліції ГУ НП в Одеській області, Миколаївському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, рекомендувати головам сільських та селищної рад, голові А-Іванівської об’єднаної територіальної громади у межах повноважень продовжити здійснення контролю за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, відповідно до вимог постанови  Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.

                                                                                                                                                                                                                            

                                                                                                                  Постійно.

 

 

7. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

 

 

Голова комісії   Д.І.Драган

 

 

 

Серетар комісії    О.А.Нікул