01.10.2019

Привітали літніх людей Миколаївського району з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана

Другий місяць осені починається з особливої дати. Цього дня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, а в Україні також і День ветерана.

Це хороша нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей, ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

Сьогодні, з нагоди вшанування людей похилого віку та відзначення Дня ветерана у культурно-освітньому медіа-центрі центральної районної бібліотеки відбулися святкові заходи за участю голови районної державної адміністрації Лариси Висоцької, ветеранів та громадян похилого віку Миколаївського району. Даний захід проведено також за підтримки громадської організації ветеранів Миколаївського району.

Голова районної державної адміністрації Лариса Висоцька привітала всіх присутніх зі святом, побажала здоров’я, успіхів, радощів, тепла та довголіття. Голова адміністрації запропонувала присутнім долучитися до процесу діджиталізації, про яку часто говорять центральні органи влади, а саме оволодіння технікою та навиками роботи за комп’ютером. Навчання будуть проходити в культурно-освітньому медіа-центрі в теплій та невимушеній атмосфері.

Долучився до привітань й голова громадської організації ветеранів Миколаївського району Віктор Школенко.

За досягнення кращих показників у питаннях соціального захисту ветеранів, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, багаторічну плідну громадську діяльність Віктор Школенко вручив Грамоти:

Мефодовському Сергію Івановичу – члену Президії – голові ради комітету ветеранів праці та дітей війни;

Поломарьову Віктору Михайловичу – члену Президії;

Фоміцькій Тетяні Вікторівні – відповідальному секретарю;

Кравченко Галині Федорівні – голові А-Іванівського первинного осередку ветеранів;

Ізірській Єві Михайлівні – голові Ісаївського первинного осередку ветеранів;

Мержієвській Людмилі Василівні – голові Стрюківського первинного осередку ветеранів.

За сумлінну працю у питаннях соціального захисту ветеранів праці та людей похилого віку:

Тисяк Наталії Вікторівні – директору Миколаївського територіального центру;

Бойцовій Ларисі Леонідівні – медичній сестрі Миколаївського територіального центру.

Також, Віктор Школенко оголосив переможців огляду-конкурсу на кращий благоустрій приватної ветеранської садиби та вручив цінні подарунки:

за І місце – Подолян Валентині Дмитрівні (с.м.т. Миколаївка);

за ІІ місце – Михайлюк Миколі Федосійовичу (с. Настасіївка);

за ІІІ місце Коновалюку Василю Івановичу (с. А-Іванівка).

Свої слова привітання висловили і працівники центральної районної бібліотеки та районного будинку культури та подарували присутнім гарний настрій і позитивні емоції виконавши чуттєві пісні, які торкнулися душі кожного.