05.10.2018

«Миколаївська школа-інтернат – почесні 55»

Цього року 4 жовтня, майже напередодні Дня працівників освіти, Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат І-ІІ ступенів відзначила своє почесне 55-ти річчя.

В теплому, майже сімейному, колі цього дня зібрались педагоги навчального закладу, його учні, вихователі та гості свята.

За довгих 55 років  школа випустила в широкий життєвий шлях 5 поколінь учнів, в її стінах працювало 4 покоління вчителів і в різні періоди очолювало 6 директорів.

З вітальним словом перед присутніми виступив директор закладу Сауляк Олександр Володимирович, який привітав присутніх зі славетним ювілеєм, подякував всім колегам за плідну працю та нагородив  почесними грамотами найкращих працівників.

Голова Миколаївської районної державної адміністрації Висоцька Лариса Адольфівна теж щиро привітала присутніх з ювілеєм та прийдешнім Днем працівників освіти. Лариса Адольфівна наголосила, що робота працівників школи- інтернату не є простою, і її не можна порівняти з роботою викладачів загальноосвітніх закладів, побажала освітянам завжди отримувати віддачу і задоволення від своєї праці, сімейного затишку, благополуччя, всіляких успіхів та гараздів у житті і на згадку про свято вручила пам`ятний подарунок.

Привітали своїх колег і  колишні директори  школи Чумаченко Олена Арсентіївна та Шаранова Лариса Григорівна.

 Теплими словами вдячності вшанували присутні і ветеранів і працівників, яких вже не має на цій землі, але вони живі в памяті своїх учнів ,випускників цієї школи.

А потім всіх присутніх порадували своїми виступами учні, педагоги та вихователі закладу.