01.10.2018

Матусі новонароджених Миколаївського району отримують «Пакунки малюка»

Одеська область отримала 390 «пакунків малюка» для надання породіллям. Таку одноразову допомогу отримають жінки, які народили дитину та були виписані з пологових будинків у першій половині вересня. Про це повідомила директор департаменту соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації Лілія Коваленко.
Миколаївський район на даний час отримав перші 4 «бебі-боксів», які вже роздають в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації для новонароджених малюків. Перший «пакунок малюка» в Миколаївському районі вручено представнику сім’ї Кравченко з с. Настасіївки. Вітаємо батьків та новонароджену Єву з Днем народження!
«Така разова допомога досить суттєвий подарунок новонародженим, адже малюки першочергово забезпечуються необхідними речами. Дані «Пакунки малюка» особливо важливі для малозабезпечених сімей. Ми і надалі будемо їх отримувати та роздавати новонародженим діткам нашого району», - зазначає начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Р. І. Слабенко.