11.10.2018

Голова Миколаївської районної державної адміністрації відвідала Миколаївський будинок дитячої та юнацької творчості

Нещодавно голова Миколаївської районної державної адміністрації Висоцька Л.А. відвідала Миколаївський будинок дитячої та юнацької творчості Миколаївської районної ради  та зустрілась з його директором Купченко Оленою Василівною. Олена Василівна провела для голови райдержадміністрації своєрідну екскурсію  приміщеннями закладу та розповіла про його діяльність. Так  станом на теперішній час в закладі працює 46 педагогічних працівників,  гуртковою роботою в районі охоплено 760 вихованців, серед них також: з малозабезпечених сімей – 37 дітей, з багатодітних родин – 134,  дитина учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – 1, діти-сироти – 3,  діти, що знаходяться під опікою – 22, діти девіантної поведінки – 3, діти з неблагонадійних сімей – 8, діти учасників АТО – 12.  Всього в районі працює 51 гурток, відповідно за такими напрямками:  художньо-естетичний (34 гуртка),  мала академія наук (2 гуртка), туристсько-краєзнавчий (6 гуртків), еколого-натуралістичний (4 гуртка), військово-патріотичний (3 гуртка),  науково-технічний (2 гуртка) .

Відвідала Лариса Адольфівна  заняття гуртка «Юні художники» (керівник Тернавська Ю.О.), яке саме проходило в цей час, де поспілкувалась з керівником та  вихованцями гуртка.  Діти висловили  задоволення від навчання та були дуже захоплені малюванням.

В історико-краєзнавчому музеї його завідуючий Бузенко О.Ю. ознайомив Ларису Адольфівну з експонатами та розповів, що після набрання чинності Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки » майже всі експонати  та стенди музею були оновлені. В музеї з`явились нові розділи, експонати та фотоматеріали. Свою роботу оновлений музей розпочне з листопада цього року. Особливо зацікавила Ларису  Адольфівну українська селянська хата, яка вбудована прямо в приміщенні музею. В ній планується теж проводити екскурсії про життя та побут наших предків з метою збереження та відновлення українських традицій нашого народу. Олена Василівна розповіла, що  небайдужі жителі нашого району: Баран В.А., Хлівний М.А., Лошкарук О., Сушко В.М., Какора Н.В.,  не залишились осторонь та подарували музею речі старовинного побуту. На даний час працівниками продовжується збір автентичного матеріалу для музею, отож якщо в когось є цікаві старовинні речі - в музеї будуть їм раді.

Відвідали і майстерню  будинку дитячої та юнацької творчості, в якій проходять  заняття гуртків з художнього різьблення та випилювання деревини (керівник Какора М.І.).

На завершення зустрічі Олена Василівна розповіла голові  райдержадміністрації про  творчі плани та ідеї щодо подальшого розвитку закладу.