05.10.2018

«Для тих, чия професія від бога»

                     Першої неділі жовтня, такої прекрасної осені приходить до нас учительське свято.  4 жовтня в Миколаївському районному будинку культури відбулись  святкові заходи до Дня працівників освіти та Дня вчителя під гаслом:  «Для  тих, чия професія від бога».

               В залі зібрались освітяни Миколаївського району. Теплі слова привітання  від ведучих були адресовані перагогам: суворим і ніжним, мудрим і чуйним,  тим, хто кожен день відкриває дітям шляхи таємниць, тим, хто за будь – якої погоди приходить у клас,  тим у кого сивина на чолі, тим, хто є нашим дітям другом  та порадником у скрутну хвилину,  всім, кому горде це імення „ Вчитель”.  Вітали всіх вчителів і всіх працівників дошкільних установ, працівників закладів позашкільної освіти.

                   До вітального слова була запрошена голова Миколаївської районної державної адміністрації Висоцька Лариса Адольфівна, яка щиро привітала освітян зі святом. Висловила їм щирі слова подяки за їхню таку почесну, але таку нелегку працю. «Із року в рік вчитель продовжує себе в своїх учнях. Його думки, почуття щиро віддані дітям. Він працює на майбутнє. Образ улюбленого вчителя, доброго і вимогливого пам’ятається все життя.» - наголосила Лариса Адольфівна. Голова райдержадміністрації нагородила педагогічних працівників району Почесними грамотами Миколаївської районної державної адміністрації    за плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм, фахову компетентність, систематичну та цілеспрямовану діяльність по розвитку творчих здібностей учнів, творчий підхід до реалізації завдань сучасної державної політики в галузі освіти та з нагоди Дня працівників освіти:

             Вітренко Людмилу Сергіївну  -        заступника директора з навчально-виховної роботи Ульяновського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Миколаївської районної ради Одеської області

             НепомящуТетяну Денисівну    -        вчителя хімії та біології опорного закладу «Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Миколаївської районної ради Одеської області

             Папук Любов Василівну -        вчителя зарубіжної літератури опорного закладу «Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Миколаївської районної ради Одеської області

             Параскевич Лідію Василівну   -        вчителя трудового навчання та технологій Антонюківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Миколаївської районної ради Одеської області

             Сторожук Наталію Костянтинівну    -        вчителя початкових класів Скосарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Миколаївської районної ради Одеської області

             Чабановську Ларису Іванівну  -        вчителя хімії та біології опорного закладу «Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Миколаївської районної ради Одеської області

             Колектив «Любисток» (керівник – Байвер Жанна Володимирівна).

Також почесними грамотами райдержадміністрації нагороджено за зміцнення інтелектуального та духовного життя дітей дошкільного віку та з нагоди Дня працівників освіти:

      Гребіня Анатолія Федоровича     -        музичного керівника дошкільного навчального закладу №1 «Сонечко»

      ПалієнкоЛідію Василівну   -        музичного керівника дошкільного навчального закладу №1 «Сонечко»;

       За багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти нагороджено:

     Бикову  Алевтину Миколаївну        - ветерана праці Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

     Мазур Аллу Леонідівну          - ветерана праці Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

     Станську Галину Віталіївну   - ветерана праці Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

     Чайку Анатолія Миколайовича       - ветерана праці Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

        Далі до слова була запрошена заступник голови Миколаївської районної ради Рош Світлана Олександрівна, яка в свою чергу теж сердечно вітала працівників освіти, подякувала за їх щоденну невтомну працю та побажала педагогам  всіляких гараздів. Також Світлана Олександрівна нагородила  Почесними грамотами Миколаївської районної ради за  багаторічну плідну працю на освітянській ниві та з нагоди Дня працівників освіти:

 

Семенову Любов Федорівну – вчителя пенсіонера, вчителя української мови та літератури Василівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ» .

Гуцол Галину Петрівну        -  вчителя  математики Андрієво-Іванівського  НВК « ЗОШ І-ІІст.- ДНЗ».

Шабатуру Людмилу Василівну – вчителя математики Скосарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ».

Бейгуленко Олександру Миколаївну- заступника директора з навчально- виховної роботи  Скосарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ».

Чеченіну Валентину Михайлівну  - вчителя історії та географії  Ульяновського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ».

Наливайка Сергія Борисовича       - вчителя історії Стрюківської ЗОШ І-ІІІст.- ДНЗ».

Гаврилюк Тетяну Анатоліївну   - вчителя хімії та біології Антонюківського НВК « ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

           Також колег вітала виконуюча обов`язки начальника  управління освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Перевізник Світлана Миколаївна, яка подякувала всім за щирість, енергію та невтомну працю. Побажала здоров`я їм та їхнім родинам, творчих досягнень на професійній ниві та всіляких життєвих гараздів. Світлана Миколаївна нагородила грамотою управління освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської районної державної адміністрації за багаторічну , плідну працю на освітянській ниві працівників освіти району:

Бабіну Олену Леонідівну

Колонтай Євненію Валеріївну

Шмігельську Юлію Михайлівну

Причту Олену Олександрівну

Онуфрієву Оксану Федорівну

Катрич Олену Іванівну

Непом’ящу Ларису Володимирівну

Дудник Антоніну Степанівну

Бенькову Наталію Василівну

Самойленко Інну Іванівну

Березовську Світлану Василівну

Новіцьку Вікторію Володимирівну

Гушана Анатолія Володимировича

Наливайко Тетяну Валеріївну

Шмигановську Антоніну Вікторівну

Світлу Тетяну Миколаївну

              А ще освітян привітала та побажала всього найкращого голова районного профспілкового комітету працівників освіти Щербина Лариса Дмитрівна.

    А далі радували присутніх своїми запальними виступами учасники художньої самодіяльності - представники педагогічних колективів району.