30.08.2019

Привітання голови Миколаївської районної державної адміністрації Лариси Висоцької з нагоди Дня знань

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
Від щирого серця вітаю вас із Днем знань  – урочистим святом, яке означає відкриття нової дороги до знань, до нових звершень, до самостійного життя.

Особливо хочу привітати зі святом дорогих першокласників. Віднині для вас багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель. Бажаю вам бути допитливими, активними та нехай кожен ваш учбовий день буде світлим, радісним і плідним.

А ось для одинадцятикласників свято знань сповнене теплого щему, адже воно буде останнім у рідній школі. Цьогорічний перший дзвоник сповістить вам, дорогі випускники, про початок фінішної прямої, яку ви маєте пройти з гідністю, аби накопиченого за всі шкільні роки багажу знань вистачило для продовження навчання у вищій школі. Бажаю вам жаги ставати ще кращими, сильнішими та успішними людьми.

Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю успіхів, натхнення, жаги до знань та невпинного руху вперед.

Вірним другом і порадником, мудрим наставником та помічником протягом усього навчання, звичайно, є педагог! Тож зичу вам натхнення, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві. Здоров’я вам, тепла й любові!

Зі святом вас!

З повагою,

 

Голова Миколаївської

районної державної адміністрації

Л.А. Висоцька