10.02.2020

Відбулась робоча нарада райдержадміністрації щодо фінансування урядової програми «Доступні ліки»

В малому залі засідань райдержадміністрації відбулась робоча нарада під головуванням голови райдержадміністрації Дениса Драгана, за участю голови районної ради Віктора Купченка, головного лікаря КНП «Миколаївська ЦРЛ» Валентини Кирик та начальника фінансового управління райдержадміністрації Віктора Дяченка.

До розгляду були представлені наступні питання:

1.    Щодо забезпечення населення Миколаївського району інсуліном (хворих на цукровий діабет). Коштами на придбання інсуліну на І квартал 2020 року забезпечені в повному обсязі. З другого кварталу фінансування даних заходів проводитиметься через НСЗ України.

2.    Щодо забезпечення хворих на туберкульоз, онкохворих та інших категорії громадян медикаментами, втому числі наркотичними засобами. Планується винесення на чергову сесію питання щодо виділення коштів для забезпечення проведення відповідних заходів.

3.    Щодо винесення на чергову сесію питання розподілу вільного залишку медичної субвенції з державного бюджету, що утворився на 01.01.2020 року. Очікується лист від головного лікаря з відповідними пропозиціями та напрямками розподілу коштів.