08.11.2019

Привітання голови Миколаївської районної державної адміністрації Лариси Висоцької з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Миколаївського району!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Щиро вдячна всім працівникам культури та учасникам аматорських колективів за сумлінну працю та безперервний творчий пошук.

Без вас не обходиться жодне свято. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим примножуєте велич нашого району, возвеличуєте рідну Україну!

Бажаю Вам щедрих творчих ужинків, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну всім нам працю. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Здоров’я, добра, благополуччя вам і вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги!

 

 З повагою,

 Голова Миколаївської

районної державної адміністрації

Л.А. Висоцька