08.11.2019

Привітання голови Миколаївської районної державної адміністрації Лариси Висоцької з нагоди Дня української писемності та мови

Шановні жителі району!

Щиро вітаю вас із Днем української писемності та мови!

Мова  –  духовний  і культурний скарб  нації. Вона є  найголовнішою ознакою народу,  що  дає  йому право називатися нацією. Саме мова формує і визначає  свідомість,  творить  людину,  культуру,  історію.

Вишукана й могутня, вічна у народній пісні і в щирій молитві українська мова належить до найдавніших мов Європи. Вона зачаровує своєю милозвучністю, довершеністю, здатністю виражати найтонші вияви думок і почуттів.

Тернами, а не трояндами стелився її шлях. Переслідувана у власному домі, вона проростала й увічнювалася палким словом Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, інших постатей національної культури, українським народом.

Всебічна підтримка державної української мови, зростання її престижу, зміцнення та розвиток – почесна місія кожного громадянина України. Бережімо рідне слово, бо в ньому не тільки гомін лісів, переливи струмків, шепіт трав, а й високий дух пращурів, сила нашого сьогодення і майбутнього.

Тож, у цей день, бажаю всім жителям району миру, щастя, добра, благополуччя та нових здобутків в ім’я України!

 

 З повагою,

 

Голова Миколаївської

районної державної адміністрації

Л.А. Висоцька