12.08.2019

Щотижнева апаратна нарада районної державної адміністрації

12 серпня поточного року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулась апаратна нарада під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Любов Будугай за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

На порядку денному до розгляду були представлені наступні питання:

1. Про хід виконання заходів з підготовки житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років – доповідав Анатолій Дубенко, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації (з доповіддю можна ознайомитись тут).

2. Про стан висвітлення діяльності голови районної державної адміністрації та структурних підрозділів районної державної адміністрації – доповідала Дарія Кібкало, завідувач  сектору комунікацій з громадськістю  районної державної адміністрації (з доповіддю можна ознайомитись тут).

3. Про стан виконання контрольних документів, які перебувають на контролі в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації, територіальних підрозділах центральних органів виконавчої влади – доповідала Валентина Верба, головний спеціаліст відділу діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації

4. Про стан роботи із зверненнями громадян, які перебувають на контролі в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації, територіальних підрозділах центральних органів виконавчої влади – доповідала Людмила Буряченко, начальник відділу діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації.

За результатами розгляду всіх вищезазначених питань керівником апарату районної державної адміністрації доповідачам були надані відповідні доручення.