08.11.2019

Відзначили Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Сьогодні, 08 листопада, в районному будинку культури відбулись святкові заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва за участю керівництва району, працівників закладів культури району та громадськості.

У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розквіт  держави, займається аматорською творчістю, є учасниками художньої самодіяльності.
Працівники культури – це призвання, професія, яка дарує людям тепло, любов і радість. Підготовка всіх свят – це ваша робота. Без вашої участі важко уявити ці свята. У ті дні, коли люди активно відпочивають, клубні працівники працюють, щоб подарувати відпочиваючим святковий та піднесений настрій.

До вітального слова була запрошена голова районної державної адміністрації Лариса Висоцька, яка привітала всіх працівників закладів культури району з професійним святом та зазначила, що з культпрацівників починається культура в селі, в районі, в області і загалом в країні. На плечах культпрацівників є велика відповідальність, адже працівники культури є тим ланцюжком, який з’єднує молодь і старше покоління та несе людям радість і позитив. Лариса Висоцька побажала всім присутнім культпрацівникам отримувати якомога більше радощів, щастя, здоров’я, віддачі від глядача та щодня примножувати традиції української культури.

За багаторічну сумлінну працю, активну культурно-мистецьку діяльність, вагомий внесок у розвиток культури району та з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва голова адміністрації вручила Почесні Грамоти районної державної адміністрації:

Гамандію Володимиру Васильовичу

 

-

директору Ісаївського сільського будинку культури

Камінській Аделії Володимирівні

-

директору Скосарівського сільського будинку культури

 

За добросовісну сумлінну працю, професійний рівень організації роботи  та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва: 

Лозан Валентині Миколаївні

-

директору Новопетрівського сільського будинку культури

 

За добросовісну сумлінну працю, активну участь у проведенні культурно-мистецьких заходів та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва:

Вокальному колективу «Роксолана» А-Іванівського сільського будинку культури.

 

Привітала всіх присутніх працівників культури району з професійним святом й в. о. начальника управління освіти, культури, молоді та спорту Світлана Перевізник. За самовіддану працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва вручила Грамоти управління освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської районної державної адміністрації:

Дитячому вокальному колективу «Віола» – Миколаївського РБК;

Півненко Наталії Володимирівні – директору Антонюківського СБК;

Аркушенко Альоні Богданівні – директору Василівського СБК;

Марченко Ользі Миколаївні – директору Ульянівського СБК;

Хореографічному колективу «Світанок» - Левадівського СБК;

Вокальному колективу «Любисток» - Миколаївського РБК;

Гриневич Тетяні Макарівні – методисту РБК.

Гарний настрій всім присутнім дарували вокальні та танцювальні колективи сільських будинків культури району та учасники художньої самодіяльності. Глядачі не скупились на оплески, підспівували та досхочу сміялись.

На завершення заходу всіх присутніх було запрошено на святковий фуршет.