08.08.2019

Продовжуємо тему інформування про виконання заходів районної програми розвитку освіти Миколаївського району на 2019-2021 роки за І півріччя 2019 року

Так, одним із пунктів є:

1.4.Підтримка інвестиційних проектів у галузі освіти (забезпечення співфінансування). 

По управлінню освіти, культури, молоді та спорту на 2019 рік заплановано:  

 - придбання шкільного автобуса в Шабельницький НВК за рахунок субвенції державного бюджету на реалізацію заходів спрямованих на підвищення якості освіти в  сумі 1 010 220 грн.  та співфінансування в сумі 300 000 грн, але на жаль вартість шкільного автобуса складає 1 600 000 грн.

- капітальний ремонт приміщення ІІ поверху дитячого садочка Ісаївського НВК за рахунок спів фінансування в сумі 260 639 грн. 

- на придбання ноутбуків, пральної машини полу-автомат, пилососа, спортивного інвентарю, оплати послуг підключення до мережі Інтернет в Настасіївському НВК за рахунок співфінансування в сумі 25 000 грн. 

За рахунок вільного залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету планується:

- придбання принтерів в заклади освіти на суму 26 835 грн.  

- придбання опалювального котла в Миколаївську ЗОШ на суму - 261 460 грн. 

 - виготовлення технічних паспортів будівель А-Іванівського, Олексіївського, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», Ісаївського, Настасїївського, Переселенського, Амбарівського НВК «ЗОШ І-ІІ  ступенів – ДНЗ», Шабельницького НВК «ЗЗОС І-ІІ ступенів – ЗДО» на суму 22 000 грн.

1.5. Забезпечення організованим підвезенням учнів до закладів загальної середньої освіти,  які проживають на території обслуговування закладу освіти на відстані понад 3 км і потребують підвезення

Сферою особливої уваги органів влади усіх рівнів є питання підвезення школярів. Для 632 учнів району, які потребують підвезення, організовано безкоштовне підвезення до місця навчання і додому до 12 закладів освіти.

В 2019 році були проведені технічні огляди шкільних автобусів. Вартість техогляду склала 16 600 грн.

Варто звернути особливу увагу на проведення капітальних та поточних ремонтів шкільних автобусів на станціях технічного обслуговування.

Для належного функціонування транспортних засобів придбано 2 комплекта (8 шт.) шин на суму 25 100 грн.

Необхідно приділяти особливу увагу щодо підготовки транспортних засобів в осінньо-зимовий період.

Проте, на сьогодні є потреба у проведенні ремонтних робіт для шкільного автобуса БАЗ А079 ВН 1098 АН Антонюківського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» та у введенні штатної одиниці водія для відкриття 2-ї одиниці автотранспорту для шкільного маршруту Антонюківського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ», з цією метою Новопетрівською сільською радою виділено 10 000 грн. на ремонт.

Також необхідно забезпечити належним підвозом учнів с. Шабельники, Жукове та Ново-Григорівки до Стрюківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.