03.02.2020

Через високий рівень захворюваності призупинено освітню діяльність у двох закладах загальної середньої освіти та одному закладі дошкільної освіти району

31 січня 2020 року відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій по питанню «Про заходи щодо запобігання поширенню в ОЗ «Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.» та Олексіївському НВК інфекційних та вірусних захворювань». Загальна кількість хворих дітей на ГРВІ у даних закладах склала 126 осіб, що перевищує епідемічний поріг захворюваності. Дані випадки захворюваності підтверджені Миколаївською центральною районною лікарнею. За результатами розгляду даного питання у зв’язку з великою кількістю хворих дітей на ГРВІ голова районної державної адміністрації доручив директорам ОЗ «Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.» та Олексіївського НВК закрити дані заклади на карантин з 01.02.2020 по 10.02.2020 року.

Також, на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з великою кількістю хворих дітей на ГРВІ (29 осіб), що підтверджено Миколаївською ЦРЛ, було вирішено закрити ДНЗ ясла-садок «Сонечко» до 12.02.2020 року.