06.04.2015

Відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Миколаївській районній державній адміністрації

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2014 року № 688 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», відбулись установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Миколаївській районній державній адміністрації, яка є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів із громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.   

Ініціативна група,  яка організовувала підготовчу роботу по проведенню засідання,  забезпечила в повному обсязі виконання поставлених перед нею завдань: призначила дату проведення зборів, їх порядок денний; провела  прийом та реєстрацію документів від ІГС; сформувала відповідно до отриманих заявок список учасників установчих зборів, запросила представників ІГС на засідання установчих зборів.

На початку засідання  голова Миколаївської районної ради О.В. Молчанов, який був запрошений на дане засідання  наголосив на тому, що Громадська рада повинна бути містком між владою і населенням, вміти прислухатися до громадськості, доносити її думку до влади. 

На установчих зборах було обрано членів Громадської ради, куди увійшли 10 представників інститутів громадянського суспільства.

Після чого було проведено перше засідання новообраної Громадської ради, на якому було обговорено і ухвалено Положення про Громадську раду та Регламент Громадської ради, а також обрано керівний склад Громадської ради при Миколаївській райдержадміністрації.

  Головою Громадської ради більшістю голосів було обрано уповноваженого представника від благодійного Фонду «Фонд Фурсіна», помічника-консультанта народного депутата України І.Г.Фурсіна – С.О. Білощука.

«Переконаний, що завдяки активній громадянській позиції усіх представників інститутів громадянського суспільства, громадська рада при Миколаївській райдержадміністрації буде дієвим механізмом контролю і співпраці на користь громади», - підкреслив у вступному слові новообраний голова Громадської ради Сергій Білощук.

 Більшістю голосів присутні обрали заступників голови Громадської ради: О.Г. Канєвського – голову Стрюківської громадської організації «Сучасність», А.О. Зелінську – представника громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» та секретаря ГР - начальника відділу комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації С.М. Палієнка.